سوالات اساسي رنجر 125 sniper

مديران انجمن: airguns, zekrali, garshasb

سوالات اساسي رنجر 125 sniper

پستتوسط ali17287 » جمعه تير ماه 10, 1390 11:37 pm

سلام من تازه عضو شدم و چندتا سوال مهم در مورد اسلحه 125 sniper  داشتم :
1. روغن كاري ميخواد ؟ چگونه و چند وقت و چه روغني ؟
2. تنظيف لوله نياز داره ؟ چكونه ؟
3. بهترين تيرهاي اين اسلحه چه ماركي و از چه نوعي است ؟
3. بهترين دوربين براي آن چيست ؟
4. برد مفيد براي پرنده و برد كلي آن چقدر است ؟
5. براي بهتر نگه داشتن آن چه بايد كرد ؟
6. براي افزايش قدرت آن چه بايد كرد ؟
ببخشد سوالهام زياد شد .
پيوست ها
renger2.jpg
renger2.jpg (11.57 KiB) بازديد 2651 بار
ali17287
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: جمعه تير ماه 9, 1390 12:00 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

پستتوسط ali17287 » يکشنبه تير ماه 11, 1390 1:56 am

يعني كسي جوابي براي سوالهام نداره ؟ حداقل بگيد از كي بپرسم ؟  :?
ali17287
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط major-konig » يکشنبه تير ماه 12, 1390 10:55 am

1- دوست عزيز تا 10 بسته ساچمه شليك نكردي روغن نميخواد. يك ذره گريس نسوز بايد سر واشر پيستون بمالي بعد از 10 بسته كه زدي خيلي خيلي كم.
2-تنظيف لوله هم زياد واجب نيست.
3- اگه 5.5 گرفتي كه اكثر ساچمه هاي خارجي بازار مثل گامو جوابگو هست هرچه سنگينتر بهتر مثل تي اس 22
اگه 4.5 داري كه واويلا
4- تا 80 متر پرنده رو راحت ميزنه.
5 - كار خاصي نداره نگهداريش خالي نبايد شليك كني
6- افزايش قدرت رو هم بيخيال شو.
diana magnum 350 cal 0.177 + tasco 3-9 x 40
نماد کاربر
major-konig
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: سه شنبه آبان ماه 10, 1389 12:00 am
تشکر کرده: 20 بار
تشکر شده: 17 بار

پستتوسط ali17287 » يکشنبه تير ماه 12, 1390 3:29 pm

دم شما گرم كه جواب داديد . ببينم ! شما دوربين حرارتي براي اسلحه ديديد ؟
ali17287
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط major-konig » يکشنبه تير ماه 12, 1390 3:48 pm

خواهش ميكنم دوست عزيز. نه ديدم و نه شنيده ام.
diana magnum 350 cal 0.177 + tasco 3-9 x 40
نماد کاربر
major-konig
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: سه شنبه آبان ماه 10, 1389 12:00 am
تشکر کرده: 20 بار
تشکر شده: 17 بار

پستتوسط Shooter2 » يکشنبه تير ماه 12, 1390 6:01 pm

ali17287 نوشته است:دم شما گرم كه جواب داديد . ببينم ! شما دوربين حرارتي براي اسلحه ديديد ؟

با سلام
دوربین حرارتی نه اینکه نباشه هست البته استفاده نظامی داره فکر نمیکنم بشه بیرون تهیه کرد .قیمتشم میلونی هست .دوربین حرارتی دید در شب 4میلیون تومان.
BT65RB PCP :Gun
نماد کاربر
Shooter2
کاربرحرفه ای
کاربرحرفه ای

تاريخ عضويت: جمعه فروردين ماه 4, 1390 12:00 am
تشکر کرده: 40 بار
تشکر شده: 47 بار
امتياز: 40

پستتوسط striker » سه شنبه تير ماه 14, 1390 12:27 pm

آقای نوری , آقای ذکر علی با سلام و خسته نباشید .

ممنون از زحمات هر دو و تلاش برای ایجاد   رقابت  با تنوع  مدلهای رنجری که وارد بازار نموده اید .

فقط یک خواهش و در صورت امکان تا حدی  دقت یا نظارت در نحوه توزیع و فروش این تفنگها در شهرستانها  .

در شهر قزوین یکی از مراکز اصلی و معتبر فروش اسلحه و مهمات شکاری , تفنگ sniper125   رو 360 هزار تومن می ده ؟؟؟؟.  دو ساعت فاصله زمانی چقدر اختلاف قیمت .یعنی با یه تناسب بقیه شهر های دورتر چه شود ؟
نماد کاربر
striker
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: دوشنبه ارديبهشت ماه 18, 1390 12:00 am
تشکر کرده: 4 بار
تشکر شده: 1 دفعه

پستتوسط TRV460E » سه شنبه تير ماه 14, 1390 2:03 pm

شاید بنده خدا خودش از جای دیگه ای خریده باشه...
در ضمن من فکر نمیکنم وارد شدن شرکت در معقوله فروش کاره صحیحی باشه
من خودم مدتی در یک شرکت تولیدی طراح بودم و میدیدم شرکت اصلا به معقوله قیمت مصرف کننده وارد نمیشد...
این بیشتر مربوط به محصولاتی که توی سوپری بفروش میره هست
در ضمن با این کار تونسته بود درصد فروش خودش و بالا ببره و همچنین محبوبیت  بین خریدار....
به نظر من هم درسته قیمت بالا بوده و درست نیست ولی در اصل فروش اگر بخوایم بهش نگاه کنیم من کار شرکت کرال یاشین را در مورد حتی برپایی سایت با چنین فرومی درست نمیدونم اگر نگاه کنید من سایتی ندیدم که فروم داشته باشه و نمایندگی فروش محصولی هم باشه به هزار و یک دلیل بزرگترینش هم بطور مثال سایت ورزشی بود بنام مای اف سی هلپ که ساپورت سایت مای اف سی بود و از بس که بحث از طرف مخالفان در اونجا شکل گرفت سایت فیلتر شد و بعد از مدتی هم اون رو بستند
این سایت مسئول معرفی محصولات خودش هست مثلا سایت سونی ایران به نظر شما فروم داره ؟ یا سامسونگ یا ال جی ؟
حتی فروشگاه هم ندارند این گونه سایت ها
این عمل باعث بروز اختلافات بسیار شدیدی میشه
مثلا اگر در این سایت از محصولات رنجر تعریف شده همه میگن خودشون تعریف خودشون میکنند
اگر بد گفته بشه یوزر و بن میکنن
در این صورت هم یوزر ناراضی میشه هم شرکت
مطمئن باشید که همین مورد خواهد بود
سونی با تبلیغ در سایت مثلا کلاب خیلی محبوب تر خواهد بود تا اینکه در سایت خودش فروم بزنه و تبلیغ کنه
یک محصول هرچقدر از سوی تولید کننده در محدوده خودش بحث بشه و تعریف بشه میشه مثل عروس جهرمی ولی اگر دیگران در مورد در جای دیگر بحث کنند خیلی بیشتر جوابگو هست
مثلا همین گامو در ایران نمایندگی داره سایت هم داره ولی فروم و همچین جایی و فروشگاه اینترنتی هم نداره حتی ولی با اینکه محصولات پر فروشی مثل شادو 1000 معایب بسیاری دارند باز هم من دیدم در خیلی از سایت های بیشتر قبولش کردند چون اصلا وارد معقوله برخورد مستقیم با خریدار نشده
تفنگ و اسلحه مثل سی دی و بازی نیست که فروشش در یک فروشگاه اینترنی درست باشه و کاربر به راحتی خرید کنه به نظر من در دراز مدت عمل شرکت باعث خراب کردن بازار خودش هست.
خریدار حق انتخاب و حق خرید داره این مورد را باید شرکت بتونه در اختیاره فروشنده خودش قرار بده تا محصولات اون رو بفروش بزاره در غیر اینصورت در بازاری که انحصاری نیست و مدل های دیگر هم فعالیت دارند با توجه به قدمت زیاد مدل های دیگر فروشنده مدل دیگری را برای ارائه انتخاب کرده و تمایل زیادی به ارئه محصول قبل نخواهد بود و این یعنی از دست دادن عمده فروشندگان و خریداران خودش در صورتی هم برای فروش محصول جدید خودش از مدل جدید تعریف و از مدل قبل اعلام نارضایتی و مشکل میکند ، توجه کنید که خریدارانی که در عرصه شکار به نظر من هستند شاید تعداد خیلی اندکی از  آنها به اینترنت بیایند و مشخصات یک سلاح را قبل از خرید بررسی کنند مابقی حرف اکثریت مردم و فروشندگان را ملاک قرار خواهند داد.
حرف بنده را به عنوان کسی که 7 سال در عرصه وب فعالیت دارم و 2 سال در تجارت و بازار لااقل قبول نمیکنید رد هم نکنید لطفا
این حرف ها کمی نصیحت بود کمی انتقاد به جانه خودم من نه فروشنده هستم و چیزی فقط یکنفر که  عاشق سلاح و شکار هست و در زمینه وب و تجارت مدتی فعالیت مستمر داشتم عرض کردم
نماد کاربر
TRV460E
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه فروردين ماه 12, 1390 12:00 am
تشکر شده: 2 بار

پستتوسط imangta » جمعه تير ماه 17, 1390 4:26 pm

فقط نمیدونم چرا بدنش یه جوریه؟!
I LOVE MY AIRGUN
KKK
نماد کاربر
imangta
کاربرحرفه ای
کاربرحرفه ای

تاريخ عضويت: دوشنبه خرداد ماه 15, 1390 12:00 am
تشکر کرده: 46 بار
تشکر شده: 19 بار
امتياز: 20

پستتوسط sniper » شنبه تير ماه 17, 1390 1:59 am

شاید بنده خدا خودش از جای دیگه ای خریده باشه...
در ضمن من فکر نمیکنم وارد شدن شرکت در معقوله فروش کاره صحیحی باشه
من خودم مدتی در یک شرکت تولیدی طراح بودم و میدیدم شرکت اصلا به معقوله قیمت مصرف کننده وارد نمیشد...
این بیشتر مربوط به محصولاتی که توی سوپری بفروش میره هست
در ضمن با این کار تونسته بود درصد فروش خودش و بالا ببره و همچنین محبوبیت بین خریدار....
به نظر من هم درسته قیمت بالا بوده و درست نیست ولی در اصل فروش اگر بخوایم بهش نگاه کنیم من کار شرکت کرال یاشین را در مورد حتی برپایی سایت با چنین فرومی درست نمیدونم اگر نگاه کنید من سایتی ندیدم که فروم داشته باشه و نمایندگی فروش محصولی هم باشه به هزار و یک دلیل بزرگترینش هم بطور مثال سایت ورزشی بود بنام مای اف سی هلپ که ساپورت سایت مای اف سی بود و از بس که بحث از طرف مخالفان در اونجا شکل گرفت سایت فیلتر شد و بعد از مدتی هم اون رو بستند
این سایت مسئول معرفی محصولات خودش هست مثلا سایت سونی ایران به نظر شما فروم داره ؟ یا سامسونگ یا ال جی ؟
حتی فروشگاه هم ندارند این گونه سایت ها
این عمل باعث بروز اختلافات بسیار شدیدی میشه
مثلا اگر در این سایت از محصولات رنجر تعریف شده همه میگن خودشون تعریف خودشون میکنند
اگر بد گفته بشه یوزر و بن میکنن
در این صورت هم یوزر ناراضی میشه هم شرکت
مطمئن باشید که همین مورد خواهد بود
سونی با تبلیغ در سایت مثلا کلاب خیلی محبوب تر خواهد بود تا اینکه در سایت خودش فروم بزنه و تبلیغ کنه
یک محصول هرچقدر از سوی تولید کننده در محدوده خودش بحث بشه و تعریف بشه میشه مثل عروس جهرمی ولی اگر دیگران در مورد در جای دیگر بحث کنند خیلی بیشتر جوابگو هست
مثلا همین گامو در ایران نمایندگی داره سایت هم داره ولی فروم و همچین جایی و فروشگاه اینترنتی هم نداره حتی ولی با اینکه محصولات پر فروشی مثل شادو 1000 معایب بسیاری دارند باز هم من دیدم در خیلی از سایت های بیشتر قبولش کردند چون اصلا وارد معقوله برخورد مستقیم با خریدار نشده
تفنگ و اسلحه مثل سی دی و بازی نیست که فروشش در یک فروشگاه اینترنی درست باشه و کاربر به راحتی خرید کنه به نظر من در دراز مدت عمل شرکت باعث خراب کردن بازار خودش هست.
خریدار حق انتخاب و حق خرید داره این مورد را باید شرکت بتونه در اختیاره فروشنده خودش قرار بده تا محصولات اون رو بفروش بزاره در غیر اینصورت در بازاری که انحصاری نیست و مدل های دیگر هم فعالیت دارند با توجه به قدمت زیاد مدل های دیگر فروشنده مدل دیگری را برای ارائه انتخاب کرده و تمایل زیادی به ارئه محصول قبل نخواهد بود و این یعنی از دست دادن عمده فروشندگان و خریداران خودش در صورتی هم برای فروش محصول جدید خودش از مدل جدید تعریف و از مدل قبل اعلام نارضایتی و مشکل میکند ، توجه کنید که خریدارانی که در عرصه شکار به نظر من هستند شاید تعداد خیلی اندکی از آنها به اینترنت بیایند و مشخصات یک سلاح را قبل از خرید بررسی کنند مابقی حرف اکثریت مردم و فروشندگان را ملاک قرار خواهند داد.
حرف بنده را به عنوان کسی که 7 سال در عرصه وب فعالیت دارم و 2 سال در تجارت و بازار لااقل قبول نمیکنید رد هم نکنید لطفا
این حرف ها کمی نصیحت بود کمی انتقاد به جانه خودم من نه فروشنده هستم و چیزی فقط یکنفر که عاشق سلاح و شکار هست و در زمینه وب و تجارت مدتی فعالیت مستمر داشتم عرض کردم

کاملا با حرفهای شما موافقم .بنده در ابتدا که این فروم رو راه اندازی کردم تا حد توانم مقابله کردم که سایت حالت تکبعدی نگیره و تا حد زیادی هم موفق بودم .از طرفی هم بلاخره باید حق داد به کسی که صدها میلیون تومن هزینه کرده و اینهمه بدبختی و کاغدبازی رو به جون خریده که در سایتش تبلیغ خودش بشه فقط .

ولی خوب فرق من و شما که علم بازاریابی رو داریم با کسی که صرفا جلوی هر بازار دیگه رو میخواد بگیره همینه .من هم معتقدم فضا دادن به بازارهای دیگه و به چالش کشیدن رقیب میتونه بازار یک محصول رو بهتر بکنه .در عین حال "برندگرایی تعصبی" امکان نداره بتونه مادام العمر متقاضی رو از اطلاعات واقعی دور نگه داره و منجر به تاثیر معکوس میشه .

در کل بنده تا امروز دور از مسایل تجاری با محصولات برخورد کردم و اگر مبلغ PCP هاتسان بودم در زمانی که همه با آن بد بودند هنوز هم معتقدم PCP هاتسان بخصوص مدل at44-10 البته باقیمتهای قدیم یکی از بی نظیرترین انتخابهای PCP هست .کسانی که دنبال مطالب من بودند به طبع اون تمام نظرات من رو راجب PCP های خوب مثل evanix  / وایرخ / بنجامین/والتر و غیره میدونند ..بدرود.
نماد کاربر
sniper

بعدي

بازگشت به تفنگ بادي رنجر

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان