بحث راجب At44 تیون شده ...

مديران انجمن: airguns, zekrali, garshasb

Re: بحث راجب At44 تیون شده ...

پستتوسط garshasb » جمعه آبان ماه 28, 1395 3:51 pm

با سلام و درود
بعضا دوستانی از روی محبت و راحتی کار برای ما تیراندازان اقدام به ساخت تعدادی نیرایزر و بالن بگ کرده اند که بنا به قوانین سایت مجاز به معرفی شون نیستم اما در گروهها و فرومها بگردید تا بتوانید پیداشون کنید. اما بهتره برای بالاتر بردن راندمان و اینکه فیت خودتان و عادت تیراندازیتان باشد خودتان دستبکار شوید. طرح مشخصی از چیزی که مورد نطرتون هست برای نیرایزر بکشید و جای پیچ یا پیچهای زیر تفنگتون را روی طرح ترسیم کنید و به کمک یک نجار و یک تکه چوب محکم ان را بسازید. برای ساخت بالن بگ هم یک فوم به ارتفاع 20 سانت تهیه کنید و بصورت استوانه ای به قطر 50 یا 60 سانت یا حتی بیشتر ببرید. برای این استوانه با یرزنت یک کاور بدید چادر دوزیها براتون بدوند.  ارتفاع بالن بگ نباید موقع نشستن روی ان از 15 سانت بیشتر باشد. اگر ارتفاع را 20 سانت بگیرید بسته به نوع فوم یا ابر از 8 تا 15 سانت ارتفاع بیشتر نخواهد شد.
لذت استفاده از تجهیزاتی که خودتان مخصوص تفنگ خودتان میسازید یا تهیه میکنید خیلی بیشتر از تجهیزات مشابهی است که مثلا انبوه تولید شده. در تاپیک مسابقه فیلد تارگت تاریخ اردیبهشت 95 من با یک نیرایزر دست ساز که هنوز فرصت رنگ کردنشو پیدا نکرده بودم شرکت کردم و به دلیل اینکه مخصوص برای خودم و عادت نشستنم ساخته بودم بسیار در قهرمانیم کمکم کرد. در اون مسابقه هندویل و بالشتک هم کار خودم بود. شما میتونید با دیدن مسابقات کشوری خودمون الهامات جالبی کسب کنید یا اگر در این کار احساس مهارت میکنید و کارهای داخلی برای الگو گرفتن برای شما کم  هست میتونید با دیدن عکس مسابقات فیلد تارگت بینالمللی کمال این تجهیزات را مشاهده و الگو برداری کنید. امیدوارم دستبکار شوید و تاپیکی باز کنید و کارتون را به نمایش بگذارید.
ارادت
ژرفای درک در وجود شاگرد است، نه در حرف استاد
VJ svaran داستان استاد کمان ساز
https://t.me/joinchat/AAAAAEBm3H26TekQ3LVqmQ

برای نویسنده این مطلب garshasb تشکر کننده ها: 2
hadid (يکشنبه آذر ماه 28, 1395 12:52 pm)
رتبه: 20%

نماد کاربر
garshasb
مدیر فنی
مدیر فنی

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 13, 1394 1:21 pm
تشکر کرده: 1377 بار
تشکر شده: 1260 بار
امتياز: 12680

قبلي

بازگشت به تجهيزات ، سرويس و نگهداري

چه کسي حاضر است ؟