نیترو پیستون

مديران انجمن: airguns, zekrali, garshasb

نیترو پیستون

پستتوسط vnus » چهارشنبه شهريور ماه 8, 1396 4:35 am

سلام .خواهش میکنم بفرمایید که هاتسان مدل 1450قابلیت تبدیل به نیترو پیستون را داره؟اگر داره قدرتش کم نمیشه ممنونم

برای نویسنده این مطلب vnus تشکر کننده ها: 2
hadid (پنج شنبه شهريور ماه 29, 1396 2:25 am), garshasb (جمعه شهريور ماه 24, 1396 8:17 pm)
رتبه: 20%

vnus
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: چهارشنبه شهريور ماه 7, 1396 3:10 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 20

Re: نیترو پیستون

پستتوسط garshasb » جمعه شهريور ماه 24, 1396 8:18 pm

سلام.
بله داره. جک 125 هاتسان بهش میخوره و اگر قدرت بالا میخواهید میتونه تفنگ را پرقدرت تر کنه با لگدی کمتر.
ژرفای درک در وجود شاگرد است، نه در حرف استاد
VJ svaran داستان استاد کمان ساز
https://t.me/joinchat/AAAAAEBm3H26TekQ3LVqmQ

برای نویسنده این مطلب garshasb تشکر کننده ها:
hadid (پنج شنبه شهريور ماه 29, 1396 2:25 am)
رتبه: 10%

نماد کاربر
garshasb
مدیر فنی
مدیر فنی

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 13, 1394 1:21 pm
تشکر کرده: 1434 بار
تشکر شده: 1311 بار
امتياز: 13190

پستتوسط hadid » پنج شنبه شهريور ماه 29, 1396 2:20 am

سلام به دوستان
دوست عزیز، vnus ، من شخصا این زحمت رو به آقای شقاقی بزرگوار دادم. ایشون لطف کردن و خودشون از فروشگاه برای من تفنگ و جک رو تهیه کردن و جک رو با فنر عوض کردن. اگه اشتباه نکنم فشار جک رو روی 150 بار گذاشتن که همونجا هم خودشون تست کردن با مارشال 22 گرین 42.5 ژول داده بود. زحمت تنظیم بسیار خوب ماشه رو هم برام کشیدن و برام از طریق تیپاکس ارسال کردن. چیزی که بدون ذره ای زحمت برای من به دستم رسید یه تفنگ دقیق با لگد خیلی کمتر از حدی که انتظار داشتم و شلیک بسیار نرم و دقت بالا حتی بدون دوربین بود. اینجا هم با دوستان تست کردیم 41 ژول با باراکودا و 43 ژول با رابیت مگنوم گرفتیم. این کار برای شخص من که تنهایی توان و تجربه ی همچین کاری رو نداشتم خیلی با ارزش بود و بسیار هم از ایشون ممنون هستم. توصیه میکنم دوستانی که قصد این کار رو دارن از راهنمایی های جناب شقاقی استفاده کنن. قضیه میتونه بیشتر و مفیدتر از یک تعویض ساده ی فنر با جک ورتکس باشه.
البته بهتره این سیستم ها رو gas ram بنامیم. نیتروپیستون رایجترین سیستم gas ram هست ولی سیستم ورتکس هاتسان نیتروپیستون نیست و در اون به جای نیتروژن همین هوای معمولی به کار رفته و همانند مخازن پی سی پی ها یک پورت هم برای تنظیم فشار هوای داخل جک و به تبع اون قدرت خروجی و کم و زیاد کردن نیروی لازم برای کوک کردن تفنگ در اون تعبیه شده.
بعصی از دوستان از کیفیت پایینتر این جک های 50 تومنی نسبت به جک هایی که به طور فابریک روی اسلجه ها قرار داره صحبت میکنن که من خودم تجربه و نظر خاصی در این مورد ندارم اما محض اطمینان از همون اول دو تا جک خریدم. در ضمن گویا فشار جک هایی که از نمایندگی تهیه میکنید باهم یکی نیستن و اگه اشتباه نکنم یکی از جک هایی که من گرفتم فشارش 110 بار و دیگری 150 بار بود. برای همین بهتره قبل از تعویض، جک رو به یه تلمبه وصل کنید تا از روی مانومتر اون، فشار جک رو روی عددی که مورد نظرتون هست تنظیم کنین.
ارادتمند.

برای نویسنده این مطلب hadid تشکر کننده ها:
garshasb (دوشنبه آبان ماه 22, 1396 11:10 am)

hadid
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: يکشنبه خرداد ماه 30, 1395 1:14 pm
تشکر کرده: 537 بار
تشکر شده: 11 بار
امتياز: 110

پستتوسط striker48 » يکشنبه آبان ماه 7, 1396 9:49 pm

با عرض سلام و ادب
جناب آقای شقاقی  برای مدل استریکر 1000 هم  جک نیترو پیستون موجود است ؟

برای نویسنده این مطلب striker48 تشکر کننده ها: 2
hadid (پنج شنبه آبان ماه 25, 1396 4:06 pm), garshasb (دوشنبه آبان ماه 22, 1396 11:09 am)
رتبه: 20%

striker48
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه دي ماه 12, 1394 8:00 pm
تشکر کرده: 16 بار
تشکر شده: 40 بار
امتياز: 400

پستتوسط garshasb » دوشنبه آبان ماه 22, 1396 11:09 am

سلام.
خیر دوست عزیز
ژرفای درک در وجود شاگرد است، نه در حرف استاد
VJ svaran داستان استاد کمان ساز
https://t.me/joinchat/AAAAAEBm3H26TekQ3LVqmQ

برای نویسنده این مطلب garshasb تشکر کننده ها:
hadid (پنج شنبه آبان ماه 25, 1396 4:06 pm)

نماد کاربر
garshasb
مدیر فنی
مدیر فنی

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 13, 1394 1:21 pm
تشکر کرده: 1434 بار
تشکر شده: 1311 بار
امتياز: 13190

پستتوسط hadid » پنج شنبه آبان ماه 25, 1396 4:16 pm

سلام به دوستان
حدود دو ماه قبل یه پست گذاشتم در مورد آپاچی 1450 که به کمک جناب شقاقی عزیز تهیه کرده بودم. از قدرت بالا، عملکرد خوب ماشه، شلیک نرم و کم لگد اون به نسبت قدرت بالایی که داشت گفتم. و همینطور گفتم که به طور غیر موثق شنیدم که این جک هایی که شرکت بعد از کاهش قیمت، داره به مبلغ 50 تومن عرضه میکنه کیفیت قابل قبولی نداره و همونجا هم گفتم و هنوز هم میگم که در این مورد نظر خاصی نمیدم اما گفتم شاید بد نباشه تجربه ام رو از این جک ورتکس با دوستان به اشتراک بذارم و البته تاکید میکنم که به هیچ وجه قابل تعمیم به همه ی جک های ورتکس نیست، اما اتفاقی هست که افتاده و شاید برای دوستانی که نسبت به تفنگشون وسواس دارن یا مثل من برای تعمیر دستشون به جایی بند نیست  تاثیری در تصمیم گیری شون داشته باشه. وقتی این تفنگ به دستم رسید فوق العاده بود. با رابیت مگنوم 43 ژول قدرت میداد، کوک کردنش واقعا کار مردونه ای بود و تو تست های تخمینی قدرت اغلب از دو لایه ی یک آجر سفال با کیفیت رد میشد. عجیب تر اینکه برخلاف تصور قوی ای که از بی دقت بودنش داشتم چه با مگسک  و شکاف درجه و چه بعد از بستن دوربین به نسبت یک 40 ژولی غیر PCP دقت خوبی هم داشت.
من با همه ی علاقه ای که دارم، بنا به شرایط کاری زیاد نمیتونم وقت برای تفنگ و تیراندازی بذارم و این تفنگ هم مثل چندتای دیگه ای که تو این سالها خریداری کردم بعد دو هفته که نهایتا شاید 50 شلیک باهاش داشتم به کمد اسلحه ها منتقل شد. اما متاسفانه دیروز بعد از ظهر که دلم کشید یه چندتایی تیر باهاش بندازم که قلق دوربینش از یادم نره، وقتی از کیف در آوردمش دیدم به راحتی یک 62 چینی کوک میشه. وقتی باهاش شلیک کردم به وضوح اختلاف زمانی بین کشیدن ماشه و برخورد پیستون به انتهای مسیر رو حس کردم و بدتر از اینا ساچمه از همون لایه ی اول آجر سفال هم رد نمیشد و فقط به طور ناقص روش پرس میشد در حالیکه آپاچی 1100 من که تا حالا بیش از 400 شلیک داشته لایه ی اول رو رد میکنه. ناراحت کننده ترین قسمت قضیه این بود که وقتی با همین رابیت مگنوم، از تراس به یک هدف تو باغ شلیک میکردم دو بار پیش اومد که مسیر حرکت ساچمه رو تونستم با چشم دنبال کنم.
همه ی اینها یعنی جک ورتکس تو این مدت نشتی هوای قابل توجهی داشته که تفنگ به این روز افتاده. هیچ شکی نیست که این اتفاق دلیل بر بی کیفیتی جک ورتکس نیست، اگرچه از بین دوتا جکی که خریدم یکی از همون اول فشارش حدود 110 بار بود و یقینا کارخونه اون رو با فشار 110 بار بیرون نداده بود اما باز هم دلیل کافی بر بی کیفیت بودن این جک نیست و باید ببینیم بقیه ی دوستانی که از این جک خریداری و استفاده کردن چه تجربه ای باهاش دارن. مثل اینه که بگیم دوتا از تویوتا کمری های هیبرید 2014 موتور آمریکایی که وارد شدن مشکل موتور داشتن پس همه ی کمری های هیبرید.... اگرچه برای کشور ما همون دو مورد مشکل کمری دو تا آدم بدشانس رو یه ماه آویزون و معطل خودش میکنه و برای منی که نه خودم دست به آچارم و نه تو شهرم تعمیرکاری هست که تا حالا جک ورتکس تعمیر یا تعویض کرده باشه همین دو تا جک نوی معیوب هم میتونه صرف نظر از هزینه، کلی وقت و روحیه از آدم تلف کنه.
نمیدونم نهایتا به نظری که آقای رودی در پاسخ به یکی از بازدیدکنندگان سایتشون در مورد همین جک ها دادن میرسیم یا این جک ها خودشون رو به همه ی ما ثابت میکنن:

عضويت  / ورود

ولی از حق نگذریم وقتی فشار داخل جک نیفتاده بود برای من که تا حدی تفنگای متنوعی رو امتحان کردم این تفنگ واقعا دوست داشتنی بود و غیر از وزنش که باهاش کنار میومدم ایرادی نمیشد بهش گرفت. احساسی شبیه به وایرخ 80 به من میداد.
ارادتمند دوستان.
hadid
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: يکشنبه خرداد ماه 30, 1395 1:14 pm
تشکر کرده: 537 بار
تشکر شده: 11 بار
امتياز: 110

بازگشت به مشاوره

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان